+371 28144335  
I-IV: 10.00-20.00, V: 10.00-18.30
preces par 0,00 €
0
preces par 0,00 €
0

KAMADO ir bārbekjū veids, ko iedvesmoja Ķīnas vairāk nekā 3000 gadus vecie apļveida māla podi. Laika gaitā tie ir pilnveidoti un visi līdzīgi grili ar vāku, temperatūras kontroles sistēmu un ilgstoši saglabājamu siltumu tagad tiek saukti par Kamado.

Kamado BONO ir Kamado grila zīmols, kas ir tirgus līderis ne tikai Baltijā, bet arī starptautiskā mērogā. Saskaņā ar Financial Times 2022. gada pārskatu Kamado Bono ir viens no Eiropas veiksmīgākajiem, uzticamākajiem un visstraujāk augošajiem uzņēmumiem, kas darbojas 19 valstīs, tostarp Itālijā, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Īrijā, Ungārijā, Polijā, Dānijā, Somijā, Latvijā un Igaunijā.

Kamado BONO ir vairāk nekā tikai bārbekjū. Tā ir vesela grilēšanas filozofija, spēcīga vienota grila kopiena, vairāk nekā 104 000 dalībnieku, pozitīvs dzīvesveids un vērtīgas zināšanas. Grila piederumu un aksesuāru klāsts no Texas Club nemitīgi tiek papildināts! Bārbekjū kultūras attīstība ir tas, kas katru dienu mūs iedvesmo, ar ko dalāmies ar saviem patērētājiem, pateicoties mūsu darbinieku recepšu grāmatām, lieliskajiem garantijas nosacījumiem un ātram klientu atbalstam.

Kamado BONO rīko arī lielāko ikgadējo grila festivālu Baltijas valstīs, kā arī Twinsmoke starptautisko BBQ čempionātu, kas atbilst KCBS nolikumam.

Mūsu mērķis ir parādīt klientam, kā pareizi grilēt un izklaidēties, to darot. Mēs uzskatām, ka kļūt par lielisku grila pazinēju ir vienkārši, un ka to var izdarīt ikviens.

Kamado BONO - viegli būt perfektam!